1-izb. byt na ul. Bazovského /sídl. Sekier/

€ 39.990

Zdieľaj:

Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL – ponúkame na predaj 1 izbový byt vo Zvolene v časti Sekier na ulici M. Bazovského, vo výmere 36 m2 a pivnice vo výmere 3 m2. Predmetný byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome s výťahom na prízemí. Byt je slnečný na svetové strany JV.  V byte boli vymenené okná za plastové, plávajúce podlahy, upravené jadro a novšia kuchynská linka. Byt sa predáva čiastočne zariadený (práčka, posteľ, matrace, dve skrinky, sporák). Na chodbe sa nachádza spoločná loggia. Na byte sú nízke mesačné náklady. K bytu je aj vlastné parkovacie miesto. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť.

Predajná cena 39.990,- vrátane kompletného právneho servisu, asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m.č. 0902 577 617 alebo emailom: lorinc@semireal.sk  alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Podrobné informácie

Vybavenie:

  • parkovacie miesto k bytu

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: +421902 577 617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk