1-izb. byt na Zlatom Potoku

€ 49.990

Zdieľaj:

Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL – ponúkame na predaj 1 izbový byt vo Zvolene na Zlatom Potoku, ulica Prachatická, vo výmere 37,80 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011, nachádza sa na 2.poschodí so štyroch. Bytový dom je bez výťahu. Dispozične byt sa skladá z malej chodby, WC+ kúpeľňa, samostatná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (chladnička, umývačka, mikrovlná rúra, elektrická rúra a indukčná dvojplatnička), spálňa je spojená s obývačkou. Súčasťou bytu je aj špajza. Na poschodí je spoločný balkón pre 4 byty. Byt ostáva kompletne zariadený. Nízky mesačný nájom. Parkovanie pred panelákom. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť.

Predajná cena 49.990,- vrátane kompletného právneho servisu, asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m.č. 0902 577 617 alebo emailom: lorinc@semireal.sk  alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

 

Podrobné informácie

Vybavenie:

  • komora
  • zabudované elektrospotrebiče

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: +421902 577 617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk