2-izb. byt s loggiou v centre Detvy

€ 51.500

Zdieľaj:

Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL – ponúkame na predaj 2 izbový byt v Detve v centre mesta na ulici M. R. Štefánika, s loggiou a 2 murovanými pivnicami. Byt má rozlohu 57 m2, pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a loggie. Nachádza sa na 2/4 poschodí zatepleného a kompletne zrekonštruovaného bytového domu. Byt má V/Z orientáciu. Väčšia izba s loggiou je situovaná do ulice a menšia izba s kuchyňou do uzatvoreného dvora s detským ihriskom, vhodný pre rodinu s deťmi. V roku 2016 prešiel rekonštrukciou – nová elektrika, nová kuchynská linka a wc, zrenovovaná kúpeľňa, plastové okná, plávajúce podlahy v celom byte. V blízkosti  výborná občianska vybavenosť. Príjemní susedia.

Predajná cena 51.500,-Eur, resp. dohodou po obhliadke bytu.

V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m.č. 0902 577 617 alebo emailom: lorinc@semireal.sk  alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Podrobné informácie

Podrobné informácie:

  • loggia

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: +421902 577 617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk