REZERVOVANÉ – 2-izb. byt v centre Detvy

€ 39.900

Zdieľaj:

Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL – ponúkame na predaj 2 izbový byt v centre Detvy/ ul. M. R. Štefánika/, vo výmere 56 m2, s lodžiou. Byt sa nachádza na 3. posch. z 5. Obytný panelový dom je zateplený, bez výťahu. Izby sú nepriechodné. Dispozícia bytu: chodba, obývacia izba s lodžiou, izba spálňa, kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC. Súčasťou prevodu je aj murovaná pivnica a spoluvlastnícky podiel k pozemku. Okamžite voľný k nasťahovaniu.  V blízkosti  výborná občianska vybavenosť. Byt je v zrekonštruovanom stave, nová elektroinštalácia, nové vchodové dvere do bytu, vymenené okná za plastové, podlaha v kombinácii plávajúca podlaha, plus dlažba, nová kuchynská linka, upravené jadro.

Dohoda na cene po obhliadke možná!!

V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti.Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m.č. 0902 577 617 alebo emailom: lorinc@semireal.sk  alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: +421902 577 617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk