Areál, komplex Môťová

Unnamed Road, 960 01 Zvolen-Môťová, Slovensko
Opýtať sa na cenu

Zdieľaj:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj športovo – relaxačný areál Orlík, nachádzajúci sa pri Zvolenskej priehrade. Areál ponúka veľa možností aktívneho oddychu, či už pri hre tenisu, plážového volejbalu, plážového futbalu alebo oddychu pri bazéne. K dispozícii sú 3 bazény. Rekreačný bazén 16 m x 6 m s hĺbkou 60 cm – 1,2 m je určený na relaxáciu a príjemné osvieženie, vodné hry a zábavu. Dojazdový bazén k tobogánu, ktorého dĺžka je 95 m a plavecký bazén s rozmermi 18 x 9m a hĺbkou 1,5m je zároveň posledným, ktorý bol otvorený a doplnil tak kompletnú ponuku relaxácie a oddychu. Pri bazénoch sú k dispozícii slnečníky, lehátka, vonkajšie sprchy, pool bar. Bazény sú solárne vyhrievané a denne udržiavané.
V rámci športového vyžitia ponúka Orlík tenisový kurt, 2 ihriská na plážový volejbal s vysokokvalitným pieskom s hĺbkou 30-40 cm a 1 multifunkčné ihrisko, na ktorom si môžete zahrať speed bedminton, plážový volejbal, alebo plážový futbal. Toto ihrisko, ako jedno z mála na Slovensku, spĺňa kritéria FIFA. Tribúna s kapacitou cca 100 miest umožňuje pohodlné sledovanie zápasov. Samozrejmosťou sú šatne so sprchami a toaletami pri každom ihrisku + fínska sauna pre 4 osoby.
Areál ponúka aj komfortné ubytovanie v chate apartmánového typu. Je to apartmán s krbovým vykurovaním. Kapacita chatky je 7+2 ľudí. Ponúka kompletne vybavenú kuchyňu, samostatný vchod a vonkajšiu terasu s krbom.
Na Orlíku sa môžete občerstviť na 3 terasách. Celková kapacita terás je 220 – 250 miest. Obľúbená je vyhliadková terasa, ktorá ponúka krásny výhľad na Zvolenskú priehradu a celý športový areál. V prevádzkovej budove sa nachádzajú sklady, kuchyňa, predajné okienko, vonkajší gril, zázemie pre prevádzku + office priestory. Celý areál, vrátane vnútorných priestorov, je monitorovaný vlastným kamerovým systémom.
Toto miesto patrí vo Zvolene k veľmi obľúbeným a navštevovaným práve vďaka možnosti aktívneho oddychu, príjemnému prostrediu v lone prírody, kvalitným službám. Je to ideálne miesto aj na organizovanie turnajov, team buildingov, firemných eventov, narodeninových osláv . ….
Info o cene v RK

Mapa

Maklér

  • Meno: Ing. Gabriela Nociarová
  • Telefónne číslo: 0911 119 300
  • E-mail: semireal@semireal.sk

Maklér

Properties Qty: 17 Hodnotenie:
Ing. Gabriela Nociarová 0911 119 300 semireal@semireal.sk http://www.semireal.sk/ Spoločnosť: SeMI REAL s.r.o. Ing. Gabriela Nociarová