Najnovšie nehnuteľnosti Zobraziť všetky ponuky »
Najnovšia ponuka Rodinný dom
Kováčová
250 000 EUR
Najnovšia ponuka Pozemok
Krupina
50 500 EUR
Najnovšia ponuka Pozemok
Mýto pod Ďumbierom
61 560 EUR
Najnovšia ponuka Pozemok
Bzovská Lehôtka
29 500 EUR
Najnovšia ponuka 3-izbový byt
Zvolen
71 900 EUR
Najnovšia ponuka 2-izbový byt
Zvolen
53 900 EUR
Najnovšia ponuka 2-izbový byt
Zvolen
87 000 EUR
Najnovšia ponuka Rodinný dom
Zvolen
204 990 EUR
Najnovšia ponuka Rodinný dom
Očová
119 900 EUR
Zobraziť všetky ponuky »

Penzión, bytový dom Ilija

« Naspäť na zoznam ponúk

    Realitný maklér
Maklér   Mgr. Viera Skaláková
Telefón   0910191587
Telefón  
E-mail   vskalakova@gmail.com

Kategória nehnuteľnosti: Penzión, bytový dom
Lokalita: Ilija (Banská Štiavnica)
Typ: Na predaj
Počet izieb:
Cena: 215 000 EUR
Popis: VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY - Ponúkame na predaj dvojposchodovú bytovku v obci Ilija, ktorá je vzdialená 5 km od Banskej Štiavnice. Nehnuteľnosť je mimoriadne vhodnou investíciou pre budúceho majiteľa. Jednou z možností ďalšieho využitia je zmena účelu stavby napr. na penzión. Jedná sa o vyhľadávanú lokalitu - krásne historické mesto Banská Štiavnica, štiavnické jazerá /Počúvadlo, Evičkino jazero . . . /, lyžiarske vleky.. . .
Byty je možné prenajímať. V bytovke, ktorá je v osobnom vlastníctve sa nachádza osem samostatných - trojizbových bytov. Každý byt má rozlohu 67 m², 2 balkóny a prešiel čiastočnou rekonštrukciou - vymenené plastové okná aj balkónové dvere, každý byt má samostatné merače vody a elektriny.Ku každému bytu prislúcha pivnica o výmere 10m². Kúrenie je ústredné, s vlastnou kotolňou na pevné palivo a novým komínom. Ohrev vody v bytoch zabezpečuje bojler Pred bytovkou je prípojka plynu, ktorý ešte nie je zavedený. Kanalizácia je riešená vlastným betónovým septikom. V spoločných priestoroch je možnosť využívať dve kočikárne a štyri skladové priestory. Parkovanie je možné v 4 garážach pod bytovkou alebo pred bytovým domom.Konštrukcia stavby je kváder - tehla, strecha plechová v dobrom stave. Výťah sa v dome nenachádza.
Zastavaná plocha 374m2, obytná 560 m2.

Penzión, bytový dom Ilija Penzión, bytový dom Ilija Penzión, bytový dom Ilija Penzión, bytový dom Ilija Penzión, bytový dom Ilija Penzión, bytový dom Ilija Penzión, bytový dom Ilija Penzión, bytový dom Ilija

« Naspäť na zoznam ponúk

 
Prihlásenie   |   30 návštev dnes   |   83215 návštev celkom   |   XHTML 1.0   |   CSS 3.0