Pohostinstvo, prevádzka Poprad

Dostojevského, 05801 Poprad, 058 01, Slovensko
€ 77.000

Zdieľaj:

Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL s.r.o. – ponúkame na odstúpenie prízemný gastronomický priestor v Poprade, ulica Dostojevského, Obchodné centrum Výkrik, sídlisko JUH. Ponúkaný gastro priestor je jeden z najväčších v tomto segmente v meste, má výmeru 450 m2 + terasa 50 m2. Disponuje kapacitou 125 miest na sedenie v reštaurácii a 70 miest na terase. Prevádzka je stabilná a zabehnutá so stálou klientelou. Podnik zabezpečuje denné menu plus vývoz, cez víkendy sú pravidelné akcie ako koncerty hudobných skupín (odovzdávame kontakty na kapely z celého Slovenska a Čiech), zábavy…. Organizujú sa aj sväté príjmania, narodeniny, firemné večierky a pod. Aj túto obchodnú spoluprácu podnik odovzdáva.
Podnik je zastrešený Českým pivovarom, finančnou a obchodnou podporou, marketingom, ale aj materiálne, vrátane firemnej kultúry a to každých 5 rokov. Prevádzka je prerobená, disponuje novým na mieru vyrobeným zariadením pre interiér reštaurácie, kuchyne ale aj terasy. Jedinečná podnikateľská príležitosť rozbehnúť svoje vlastné podnikanie so zabehnutým know how.
Cena za odstúpenie tejto zariadenej prevádzky 77.000,-EUR. Nájomné sa platí vo výške cca 1.500 EUR.
V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti.
V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, tel. č. 0902 577 617, emailom: lorinc@semireal.sk alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Mapa

Podrobné informácie

Podrobné informácie:

  • terasa

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: 0902 577 617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk

Maklér

Properties Qty: 9 Hodnotenie:
Bc. Ľuboš Lorinc 0902 577 617 lorinc@semireal.sk Spoločnosť: SeMI REAL s.r.o.