Najnovšie nehnuteľnosti Zobraziť všetky ponuky »
Najnovšia ponuka 3-izbový byt
Zvolen
78 000 EUR
Najnovšia ponuka 2-izbový byt
Západ
66 900 EUR
Najnovšia ponuka 3-izbový byt
Môťová
76 900 EUR
Najnovšia ponuka 1-izbový byt
Zvolen
39 500 EUR
Najnovšia ponuka 1-izbový byt
Sekier
41 500 EUR
Najnovšia ponuka Pozemok
Zvolen
101 860 EUR
Najnovšia ponuka 1-izbový byt
Zvolen
37 000 EUR
Najnovšia ponuka 2-izbový byt
Zvolen
58 000 EUR
Najnovšia ponuka 2-izbový byt
Zvolen
115 000 EUR
Zobraziť všetky ponuky »

Rodinný dom Očová

« Naspäť na zoznam ponúk

    Realitný maklér
Maklér   Ing. Gabriela Nociarová
Telefón   0911 119 300
Telefón  
E-mail   semireal@semireal.sk

Kategória nehnuteľnosti: Rodinné domy
Lokalita: Očová (Zvolen)
Typ: Na predaj
Počet izieb: 3
Cena: 119 900 EUR
Popis: ZNÍŽENÁ CENA - Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Očová. Tento 2-podlažný dom je po kompletnej rekonštrukcii interiéru a čiastočnej rekonštrukcii exteriéru. Na dome sú vymenené okná a dvere, celý pozemok aj dom je odizolovaný a bola urobená aj príprava na zateplenie domu /sokel/. Rozloha pozemku je 587 m2. Úžitková podlahová plocha domu je 100 m2.
V rámci rekonštrukcie interiéru boli vymenené všetky rozvody kúrenia, elektriny a vody, položené plávajúce a keramické podlahy, nové stierky, dvere.
Dispozične byt pozostáva zo zníženého prízemia /dom je čiastočne podpivničený/, kde sa nachádza chodba so vstavanou skriňou, sklad, kotolňa a hosťovská izba.
Na prízemí sa nachádza chodba so vstavanou skriňou, priestranná kuchyňa, 2 izby, špajza, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a samostatným WC.
V dvorovej časti bol pri dome vymurovaný základ pre terasu a uzatvorený skladový priestor. Na strechu tejto prístavby bolo plánované vystavať ďalšiu izbu /vydané stavebné povolenie/.
Kúrenie v dome zabezpečované pevným palivom, avšak majitelia už majú schválenú plynovú prípojka s možnosťou realizácie do apríla 2018.
Obec Očová ponúka príjemné bývanie s dobrou a rýchlou dostupnosťou do Zvolena – 14 km cca 15 min. jazdy autom, bohatú občiansku vybavenosť a kultúrne možnosti. Dom stojí v tichej, slepej ulici.
Možnosť dohody na cene!

Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová Rodinný dom Očová

« Naspäť na zoznam ponúk

 
Prihlásenie   |   2 návštev dnes   |   85660 návštev celkom   |   XHTML 1.0   |   CSS 3.0