Rodinný dom Trnavá Hora

€ 75.000

Zdieľaj:

Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL s.r.o. – ponúkame na predaj rodinný dom v obci Trnavá Hora, časť Jalná, okres Žiar nad Hronom. Obec je vzdialená 24 km od mesta Zvolen. Rodinný dom je nedávno v čiastočne zrekonštruovanom stave, nepodpivničený, postavený z kameňa so sedlovou strechou pokrytou škridlou BRAMAC. Dom má nové plastové okná Salamander. Stavba pozostáva z prízemia a poschodia. Na pôvodnom kamennom dome bola vybudovaná nadstavba z materiálu YPOR. Dispozične na prízemí sa nachádza obývacia izba napojená na krbovú vložku s tromi prieduchmi na horné miestnosti, obývacia izba je prepojená s kuchynským kútom, z chodby, komory, kúpeľne s WC a spálne a na poschodí sa nachádzajú podkrovné tri veľké izby a jedna vstupnú miestnosť. Vedľa domu na prízemí sa nachádza technická miestnosť, kde je umiestnený plynový kotol BUDERUS prepojený s bojlerom so zásobníkom ohriatej vody.
Pozemok na ktorom stojí dom je prevažne rovinatý, je samostatný a oplotený. Nehnuteľnosť je napojená na IS – elektrika 220/380V, obecný vodovod, odpad – žumpa, plyn. Vykurovanie je cez kotol na pevné palivo alebo cez plyn.
Celková výmera pozemku činí 419 m2. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V obci sa nachádza základná škola, materská škôlka, pošta, obecný úrad, zubná ambulancia, obchod, dopravne spojenie či už autobus alebo vlak. List vlastníctva má momentálne ťarchu v podobe záložného práva v prospech SLSP a.s. Táto ťarcha bude v najbližšej dobe prenesená na inú nehnuteľnosť. Možnosť financovania cez hypotekárny úver.
Predajná cena tejto nehnuteľnosti činí sumu 75.000,- Eur. V prípade vážneho záujmu po obhliadke domu, sa dá mierne znížiť cena.
V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti. Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra.
V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, tel. č. 0902 577 617, emailom: lorinc@semireal.sk alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Mapa

Podrobné informácie

Podrobné informácie:

  • komora
  • kuchynský kút
  • Technická miestnosť

Vybavenie:

  • kotol na pevné palivo
  • krb s vložkou
  • plynový kotol

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: 0902 577 617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk

Maklér

Properties Qty: 9 Hodnotenie:
Bc. Ľuboš Lorinc 0902 577 617 lorinc@semireal.sk Spoločnosť: SeMI REAL s.r.o.