Rodinný dom Veľká Lehota

Veľká Lehota 51, 966 41 Veľká Lehota, Slovensko
€ 59.000

Share this:

Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL s.r.o. – ponúkame na predaj dva rodinné domy v obci Veľká Lehota pri Novej Bani, okres Žarnovica. Umiestnenie pozemku je v intraviláne obce s príjazdom z asfaltovej komunikácie.

Hlavný rodinný dom je postavený kombinácia kvádrov a tehly so sedlovou strechou, pozostáva z obytného podlažia, priestranného nevyužitého podkrovia (možnosť dobudovať podkrovné izby) a pivnice. Dispozične pozostáva z 3 izieb, vstupnej miestnosti –priestranná veranda, kuchyne, obývačky, spálne, chodby, izba so samostatným východom a kúpeľne s WC. V pivnici sa nachádza kotol na pevné palivo, priestor na uskladnenie uhlia a priestor na uskladnenie napr. zeleniny. Obytná plocha cca 115 m2, úžitková plocha cca 139 m2.

Vedľajšia nepodpivničená budova so sedlovou strechou, postavená z kvádry a tehly pozostáva z kuchyne, z izby, špajze, miestnosti na odkladanie náradia, garáže a drevárne. Pri tejto budove je suché WC a chliev s kurínom.

Pozemok na ktorom stoja budovy je prevažne rovinatý, horná časť je svahovitá, je samostatný a oplotený. Nehnuteľnosť je napojená na IS – elektrika 220/380V, obecný vodovod, vlastná studňa, kanalizácia, bez plynu. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler a vykurovanie je cez kotol na pevné palivo (treba vymeniť kotol).

Pozemok na ktorom stoja domy je samostatný a oplotený, súčasťou je budova s miestnosťami letnej kuchyne, izby, špajze, miestnosti na odkladanie náradia, garáže a drevárne. Celková výmera pozemku činí 1287 m2. List vlastníctva je bez ťarchy. K pozemku je vypracovaný návrh permakultúrneho dizajnu.

V obci Veľká Lehota je slušná občianska vybavenosť – materská škôlka, základná škola, pošta, autobusová zastávka, lekáreň, všeobecný lekár, obecný úrad, rímskokatolický úrad, kostol, zariadenie pre seniorov a dôchodcov, obchody a pohostinstvo. Dom je vhodný ako aj na trvalé bývanie, na rekreáciu alebo aj na podnikanie pre autoservis a pod. . V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko Drozdovo 5 km, jazero Tajch Nová Baňa 13 km, kúpalisko Vyhne 35 km.

Cena predaja činí sumu 59.000,- Eur. V prípade vážneho záujmu po obhliadke sa dá jednať o cene.

V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti. Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra.

Mapa

Podrobné informácie

Podrobné informácie:

  • dielňa
  • Dreváreň
  • Garáž
  • pivnica
  • Technická miestnosť

Vybavenie:

  • kotol na pevné palivo

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: 0902 577 617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk

Maklér

Properties Qty: 6 Hodnotenie:
Bc. Ľuboš Lorinc 0902 577 617
lorinc@semireal.sk Spoločnosť: SeMI REAL s.r.o.