€ 140.000,00
Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL s.r.o. – ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt vo Zvolene, na ulici Bystrický rad, časť širšie centrum. Ponúkaný byt v dome sa nachádza na 2.p z 4.p. bez výťahu, má výmeru 57 m2 a je bez balkóna. Orientácia izieb a kuchyne na západ. Byt má dve murované pivnice. Správu vykonáva SVB, zálohový predpis 2+1 v sume 130 Eur. V zmysle listu vlastníctva táto nehnuteľnosť nemá žiadne ťarchy.Na byte bola prevedená moderná kompletná rekonštrukcia a to v podobe nová elektroinštalácia, rozvody vody a odpadu, nové stupačky v dome, stierky, plastové okná s dvojsklom, murovaná kúpeľňa s WC so sanitou a obkladom, podlahy – dlažba v chodbe a plávajúca podlaha v izbách, interiérové dvere so zárubňami, radiátory, znížené stropy s bodovými svetlami v kúpeľni, rohová kuchynská linka L, vchodové bezpečnostné dvere. Dispozícia tohto bytu je vstupná chodba so vstavaným šatníkom, kúpeľňa s WC, kúpelňa, obývacia izba, izba spálňa. Benefitom tejto lokality je tiché rodinné prostredie s kompletnou vybavenosťou, rôzne obchody, Základná škola, Materská škôlka, neďaleko Nemocnica AGEL Zvolen, MHD, autobusová stanica, vlaková stanica Zvolen – mesto. Predajná cena činí sumu spolu 140.000,- Eur/prípadná dohoda s úhradou kolku na vklad do katastra a samozrejmosťou je kompletný realitný servis a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti. Byt má vyhotovený znalecký posudok na sumu 120.000,-EUR.

Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, 0911 119 300, 0902 577 617, semireal@semireal.sk

Maklér

  • Meno: Ing. Gabriela Nociarová
  • Telefónne číslo: +421911119300
  • E-mail: semireal@semireal.sk
This style property is located in is currently and has been listed on SemiReal. This property is listed at € 140.000,00. It has 1 bedrooms, bathrooms, and is 57 m². The property was built in year.