€ 94.000,00
Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL – na základe výhradného zastúpenia ponúkame na predaj 3 – izbový byt vo Zvolene, ulica Strážska cesta, sídlisko  Západ, na 8.p., vo výmere 78,87 m2, bez balkónu. Byt sa nachádza v panelovom zateplenom dome s výťahom, pozostáva z nepriechodných izieb, kuchyne, predsiene, kúpeľne, WC, komory a pivnice o výmere 1,30 m2. Byt je vo veľmi zachovalom upravenom stave, vo všetkých miestnostiach sú osadené plastové okná s termoizolačným dvojsklom s medziokennými vnútornými žalúziami, kuchyňa s novou kuchynskou linkou na báze dreva štandardná, drez nerezový s pákovou batériou, digestor GORENJE, vstavaná teplovzdušná rúra s plynovou varnou doskou MORA, zabudovaná umývačka riadu, vchodové dvere bezpečnostné od firmy ADLO, jadro pôvodné, podlahy v obytných a ostatných miestnostiach prevláda laminátová podlaha (v kúpeľni, WC a predsieni keramická dlažba), omietky vápenné hladené s náterom,  kúpeľňa vaňa oceľová smaltovaná, WC keramické s nádržkou (viď fotodokumentácia).

V byte je zavedený optický internet a TV programy od Telekomu. Panelový dom bol daný do užívania v roku 1990. Správu domu vykonáva SBD Zvolen. V okolí domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, materská škola, ZŠ, pošta, obchody TESCO, LIDL a pod. Byt umožňuje budúcemu vlastníkovi rekonštruovať ho ešte podľa vlastných predstáv. Náš externý architekt Vám vypracuje podľa Vašich požiadaviek na mieru vhodný projekt na rekonštrukciu.

Byt je voľný po dohode strán, resp. po nájdení náhradnej nehnuteľnosti predávajúcimi a prenesení záložného práva na kupovanú nehnuteľnosť.

Predajná cena je 90.000,- Eur. V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis prostredníctvom advokáta alebo notára a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti. Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m.č. 0902 577 617 alebo emailom: lorinc@semireal.sk  alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN

Podrobné informácie

Vybavenie:

  • zabudované elektrospotrebiče

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: 0902577617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk
This style property is located in is currently and has been listed on SemiReal. This property is listed at € 94.000,00. It has 3 bedrooms, bathrooms, and is 79 m². The property was built in year.