Opýtať sa na cenu
Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť blízko centra mesta Zvolen. Tvorí ju jedinečná lokalita s nadštandardným bývaním vo vile s bytom na zvýšenom prízemí v prostredí veľkej záhrady. Objekt, v ktorom sa byt nachádza je dvojpodlažná tehlová vila z medzivojnového obdobia (1941), čiastočne  podpivničená, s povalou, spoločným  priestranným dvorom a príjazdovou komunikáciou z ulice Ľ. Štúra. Vo vile sú dva byty v osobnom vlastníctve s  jasne definovanými vlastníckymi  vzťahmi  tj. „ polovica domu“.

Plocha záhrady je 923 m2,  spoločný dvor s príjazdovou cestou 197 m2 a zastavaná plocha domu 213 m2. Celková výmera parcely je  1115 m2. Parcela je nárožná  a svojou rozlohou a členením vytvára rôzne možnosti využitia, podobne povala a suterén .  Ako jedna  z tzv. “lesníckych viliek“ profituje z prínosov riedkej zástavby tejto malej štvrte s kvalitnou architektúrou v bohatej zeleni, pričom má veľmi dobrý prístup na mestskú i medzimestskú dopravnú infraštruktúru vrátane R1.  Pešia dostupnosť do centra mesta je do 10 minút.

4-izbový byt o výmere 159,24 m2 . Dômyselná dispozícia, dobre presvetlený s možnosťou priečneho prevetrávania. Po obvode fasády je kontakt so zeleňou. Využíva celé zvýšené prízemie s  orientáciou na juh. Byt pozostáva zo 4 obytných miestností (22,76 – 23,54 –  21,34 – 20,90 m2) a príslušenstva, ktorým je predsieň, hala, WC, obytná kuchyňa, 2 komory , šatník, kúpeľňa a pivnica v suteréne o výmere 22,50 m2. V pivnici sa nachádza tiež spoločný priestor – práčovňa 10,08m2. . K bytu prináležia aj dva balkóny – balkón do dvora s výmerou  2,67 m2 a balkón – loggia do ulice s výmerou 6,64 m2. Svetlá výška  miestností 2,80 m. V troch obytných miestnostiach sa nachádzajú funkčné biele kachľové pece na drevo . Povala v sedlovej streche s valbami má výmeru 67 m2.

Nehnuteľnosť ako celok ponúka možnosti realizácie náročných osobných predstáv a ďalšieho zhodnotenia.

Info o cene v RK / dohodou.

This style property is located in is currently and has been listed on SemiReal. This property is listed at . It has 4 bedrooms, 1 bathrooms, and is 159 m². The property was built in year.