€ 51.000,00
Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL s.r.o. – ponúkame na predaj garsónku s murovanou garážou vo Zvolene, na ulici Prachatická, vo výmere garsónky 22 m2 a výmere garáže 24 m2 s montážnou jamou v tesnej blízkosti paneláku. Mesačné náklady bytu sú vo výške 65 Eur. V byte bolo vymenené okno za plastové, ináč je v pôvodnom stave čo umožňuje budúcemu vlastníkovi rekonštruovať ho podľa vlastných predstáv.

Náš externý architekt Vám vypracuje podľa Vašich požiadaviek na mieru vhodný projekt na rekonštrukciu. Byt je voľný okamžite k nasťahovaniu. V blízkosti bytovky je výborná občianska vybavenosť materská škôlka, základná škola, pošta, obchody, detské ihriská.

V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis pri prepise bytu cez nášho advokáta alebo cez notára a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti. Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m.č. 0902 577 617.

 

Podrobné informácie

Podrobné informácie:

  • Garáž

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: 0902577617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk
This style property is located in is currently and has been listed on SemiReal. This property is listed at € 51.000,00. It has bedrooms, bathrooms, and is 22 m². The property was built in year.