€ 215.000,00
Popis nehnuteľnosti

VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY – Ponúkame na predaj dvojposchodovú bytovku v obci Ilija, ktorá je vzdialená 5 km od Banskej Štiavnice. Nehnuteľnosť je mimoriadne vhodnou investíciou pre budúceho majiteľa. Jednou z možností ďalšieho využitia je zmena účelu stavby napr. na penzión. Jedná sa o vyhľadávanú lokalitu – krásne historické mesto Banská Štiavnica, štiavnické jazerá /Počúvadlo, Evičkino jazero . . . /, lyžiarske vleky.. . .
Byty je možné prenajímať. V bytovke, ktorá je v osobnom vlastníctve sa nachádza osem samostatných – trojizbových bytov. Každý byt má rozlohu 67 m², 2 balkóny a prešiel čiastočnou rekonštrukciou – vymenené plastové okná aj balkónové dvere, každý byt má samostatné merače vody a elektriny. Ku každému bytu prislúcha pivnica o výmere 10m². Kúrenie je ústredné, s vlastnou kotolňou na pevné palivo a novým komínom. Ohrev vody v bytoch zabezpečuje bojler. Pred bytovkou je prípojka plynu, ktorý ešte nie je zavedený. Kanalizácia je riešená vlastným betónovým septikom. V spoločných priestoroch je možnosť využívať dve kočikárne a štyri skladové priestory. Parkovanie je možné v 4 garážach pod bytovkou alebo pred bytovým domom. Konštrukcia stavby je kváder – tehla, strecha plechová v dobrom stave. Výťah sa v dome nenachádza.
Zastavaná plocha 374m2, obytná 560 m2.

Mapa

Podrobné informácie

Podrobné informácie:

  • Garáž
  • pivnica
  • Skladové priestory

Maklér

  • Meno: Ing. Gabriela Nociarová
  • Telefónne číslo: 0911 119 300
  • E-mail: semireal@semireal.sk

Maklér


Properties Qty: 8Hodnotenie:

Ing. Gabriela Nociarová
0911 119 300


semireal@semireal.sk


https://www.semireal.sk/

Spoločnosť: SeMI REAL s.r.o.


Ing. Gabriela Nociarová

This style property is located in is currently and has been listed on SemiReal. This property is listed at € 215.000,00. It has bedrooms, bathrooms, and is 374 m². The property was built in year.