€ 31.000,00
  • Dátum pridania:
    24.10.18
  • Typ nehnuteľnosti:
  • Rozloha pozemku:
    822 m²

Popis nehnuteľnosti

SeMi REAL s.r.o. – ponúkame na predaj stavebný pozemky v obci Breziny, časť Horné Breziny, 8 km od mesta Zvolen s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou. Pozemok s výmerou 822 m2 sa nachádza v strede obce, je slnečný, pomerne rovinatý, zahrnutý v Územnom pláne obce určené na IBV. Momentálne sa riešia elektrické prípojky, vodárne podali kladné stanovisko na pripojenie sa k obecnému vodovodu. Ku každej parcele prislúcha podiel na prístupovej ceste spolu s podielom na pozemku, v ktorom budú inžinierske siete. Kanalizácia v obci nie je. Cesta medzi pozemkami má šírku 9 metrov, čo znamená nekomplikovaný prístup na parcelu.
V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a súčinnosť pri získaní úveru na kúpu tejto nehnuteľnosti cez nášho zmluvného hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám zdarma vypracuje najvýhodnejšiu ponuku zo všetkých bánk.

Realitná kancelária SeMi REAL pôsobí na realitnom trhu stabilne viac ako 15 rokov. Našim krédom je odbornosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, čo zabezpečí našim klientom v procese uzatvárania obchodu bezpečnosť.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, tel. č. 0902 577 617, emailom: lorinc@semireal.sk alebo priamo v kancelárii na adrese SNP 19, Zvolen (budova AREA, 3.poschodie), semireal.sk

Mapa

Maklér

  • Meno: Bc. Ľuboš Lorinc
  • Telefónne číslo: 0902 577 617
  • E-mail: lorinc@semireal.sk

Maklér


Properties Qty: 2Hodnotenie:

Bc. Ľuboš Lorinc
0902 577 617


lorinc@semireal.sk

Spoločnosť: SeMI REAL s.r.o.