Telefón

0911 119 300

E-mail

semireal@semireal.sk

Adresa

Námestie SNP 19, Zvolen, 960 01

  • ID nehnuteľnosti: 2205
  • Post Updated: 2022-05-02 11:37:43
  • CENA: 295000€
  • Dátum pridania: 24.01.22
  • Typ nehnuteľnosti:
  • Stav:

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj dom umiestnený v domovej zástavbe na krásnom pozemku o celkovej výmere 910 m2. Ulica, na ktorej sa nachádza, je v tichej vyhľadávanej lokalite, 5 minút chôdze od centra mesta.

Pred domom sa nachádza mala predzáhradka a za domom je veľká záhradná časť, kde nájdeme posedenie, ohnisko, dovedenú pitnú vodu s odpadom a pre potreby zavlažovania je tu rozumne umiestnená nádrž na dažďovú vodu. Pozemok je rovinatý a dom s rozmermi 10x10m je umiestnený v jeho prednej časti. Povedľa domu sa po spevnenej ploche dostaneme ku samostatne stojacej garáži.

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, z ktorej schodiskom prejdeme do pivničných priestorov aj na prvé poschodie.
Pivnica je rozdelená na technickú a obytnú časť. Rozľahlá technická miestnosť s plynovým kotlom Viessmann a kondenzačnou nádobou poskytuje dostatok priestoru ako sklad, aj dielňa pre domácich majstrov. Chodbou sa dostaneme do časti, ktorú si majitelia upravili ako samostatnú bytovú jednotku. Nájdeme tu obytnú miestnosť a kuchynskú časť s kuchynskou linkou a barovým pultom určeným na stolovanie. Cez kuchyňu prejdeme do kúpeľne s vaňou a WC. Priestor v súčasnosti majiteľom slúži ako posilňovňa. V pivniciach sú nové plastové okná so sieťkami. V tejto časti domu je nainštalované stenové kúrenie napojené na plynový kotol. V prípade záujmu budúceho majiteľa je možné tento systém napojiť na tepelné čerpadlo.

Pri vstupe na prvé poschodie (resp. vyvýšené prízemie) sa ocitneme v priestrannej jedálni spojenej s kuchyňou. V kuchyni je dekoračný tehlový obklad a novšia kuchynská linka. Z týchto priestorov môžeme prejsť do zrekonštruovanej kúpeľne a troch samostatných izieb – menšej spálne a dvoch rozľahlých izieb. V jednej z nich (v súčasnosti slúžiaca ako detská izba) sa nachádza krb.

Druhé poschodie je momentálne nepoužívané a vyžaduje rekonštrukciu. Kúrenie v týchto priestoroch bolo kedysi zabezpečované gamatkami, ktoré sú v súčasnosti odpojené. Z chodby sa dostaneme do dvoch izieb, z ktorých jedna má balkón. Oproti izbám sú priestory menšej pôvodnej kuchyne, komory a samostatného WC. Vedľa neho je vstup do oddelenej časti tohto poschodia, v ktorej nájdeme schody do priestranného podkrovného priestoru. Tu je možnosť dobudovania ďalších izieb.

Rozvody elektroinštalácie a vody boli prerábané cca pred piatimi rokmi a sú dotiahnuté po prvé – používané – poschodie. Kúrenie je vlastné, zabezpečené plynovým kotlom.

Nehnuteľnosť má jedného majiteľa a nie je zaťažená žiadnymi ťarchami.

This style property is located in is currently and has been listed on SemiReal. This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.