Telefón

0911 119 300

E-mail

semireal@semireal.sk

Adresa

Námestie SNP 19, Zvolen, 960 01

Opýtať sa na cenu

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2 skladové haly + pozemky s celkovou výmerou cca 9600 m2 nachádzajúce sa v okrajovej priemyselnej časti Majer. Priestory sú v súčastnosti obsadené na 90 % nájomníkmi. Jedná sa o dvojpodlažnú budovu skladu na uskladnenie priemyselných tovarov. Budova je situovaná na rovinatom pozemku uzavretého areálu s parkoviskom a manipulačnými plochami. Objekt bol projektovaný pre účely skladovania priemyselných tovarov, v súčasnosti slúži na obchodno-prevádzkové účely. Na 1.NP sa nachádzajú skladové priestory, priestory predajní, kancelárií, kotolňa, vertikálne komunikácie, 2x schodisko, 2x nákladný výťah a technické zázemie, na 2.NP sa nachádzajú skladové priestory, 2x schodisko, 2x nákladný výťah so strojovňou a technické zázemie, v prístavbe sa nachádzajú administratívne priestory s hygienickým zázemím. Objekt je na napojený na elektrický, vodovodnú, kanalizačnú a plynovú prípojku. Z dvoch strán objektu je realizovaná manipulačná a nájazdová rampa.
Ďalej sa v areáli nachádza jednopodlažná hala skladu so skladovými a prevádzkovými priestormi a technickým zázemím. Z dvoch strán objektu je realizovaná manipulačná a nájazdová rampa. Napojenie na elektrickú prípojku.
Znalecký posudok z roku 2020 na 1,6 mil. €.
Cena dohodou!

Podrobné informácie

Podrobné informácie:
  • parkovací priestor pre nákladné autá
  • Skladové priestory

Maklér

  • Meno: Nina Remišová
  • Telefónne číslo: 0911119300
  • E-mail: semireal@semireal.sk
This style property is located in is currently and has been listed on SemiReal. This property is listed at . It has bedrooms, bathrooms, and is . The property was built in year.