Popis nehnuteľnosti

V obci Lieskovec ponúkame na predaj pozemok so starším domom v pôvodnom stave. Pozemok s výmerou 770 m2 je rovinatý, nachádza sa v zastavanom území obce /z jednej strany susedí s domom, z druhej so záhradou/. Z výmery pozemku tvorí 370 m2 záhrada, ktorá sa nachádza v zadnej časti pozemku. Dom bol postavený približne v roku 1920. Ide o kamenný dom v pôvodnom stave, s drevenými oknami / na jednej z izieb je plastové okno/ a pôvodnou škridlovou krytinou. Dispozične pozostáva z kuchyne a dvoch izieb. Na tieto miestnosti ďalej nadväzuje murovaná komora, hospodárska časť domu a následne drevená dreváreň. Do domu je zavedená vodovodná a elektrická prípojka, možnosť napojenia na plyn a kanalizáciu. Vykurovanie v dome zabezpečené pieckami na pevné palivo.
Rozsah rekonštrukcie domu závisí od účelu využitia, či už na trvalé bývanie alebo chalupárčenie. Obec Lieskovec, ktorá je od Zvolena vzdialená 5 min., ponúka kompletnú občiansku vybavenosť .
Cena dohodou / info v RK

Podrobné informácie

Podrobné informácie:

  • Dreváreň

Maklér

  • Meno: Ing. Gabriela Nociarová
  • Telefónne číslo: +421911119300
  • E-mail: semireal@semireal.sk
This style property is located in is currently and has been listed on SemiReal. This property is listed at . It has 2 bedrooms, bathrooms, and is 80 m². The property was built in 1920 year.