€ 92.900,00
Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 1 -izbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome s výťahom na Kuzmányho nábreží vo Zvolene. Dom sa nachádza v uzatvorenom komplexe s vlastným dvorom. Byt má rozlohu 42,5 m2 a nachádza sa na 4 poschodí. Orientácia bytu je na západ. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, veľkorysej kuchyne, samostatnej izby a kúpeľne s WC. V kúpeľni so sprchovacím kútom je podlahové kúrenie a okno. Byt je zariadený nábytkom vyrobeným na mieru a predáva sa s týmto zariadením:  v chodbe vešiaková zostava, v izbe posteľ, skriňa, písací stolík, komody, závesné skrinky. Kuchynská linka sa predáva vrátane vstavaného sporáka s rúrou a chladničky s mrazničkou, v kúpeľni práčka. Podlahy  v byte sú laminátové okrem kúpeľne. Byt je vybavený aj bezpečnostnými dverami.

V cene bytu je aj vonkajšie parkovacie miesto a pivnica v suteréne domu. Veľkou výhodou sú tiež nízke náklady na bývanie  vďaka vykurovaniu bytového domu tepelným čerpadlom. Táto adresa ponúka rýchlu pešiu dostupnosť do centra mesta . Cena: 92 900 € + dohoda

Podrobné informácie

Podrobné informácie:

  • parkovacie miesto
  • pivnica

Maklér

  • Meno: Ing. Gabriela Nociarová
  • Telefónne číslo: 0911119300
  • E-mail: semireal@semireal.sk
This style property is located in is currently and has been listed on SemiReal. This property is listed at € 92.900,00. It has 1 bedrooms, 1 bathrooms, and is 42 m². The property was built in year.