Opýtať sa na cenu
Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký 4-izbový byt s rozlohou 110 m2, umiestnený na prízemí tehlového bytového domu na ul. Medveckého vo Zvolene. Pešia dostupnosť do centra mesta je 5 min. Bytový dom je zateplený, pivničné priestory pod bytom majú stropy izolované.

Byt je po komplexnej rekonštrukcii vykonávanej priebežne. V rámci rekonštrukcie boli urobené nové rozvody elektriny, vody, kanalizácie a plynu, nové omietky, vymenené radiátory . Štyri izby majú nové podlahy – drevené veľkoplošné parkety. V kuchyni je podlaha z keramickej dlažby s doplnkovým podlahovým kúrením, kuchynská linka vyrobená na mieru z masívneho dreva so zabudovanými spotrebičmi /silgranitový drez, umývačka riadu, el. rúra, plynová varná doska, digestor výsuvný/, v kúpeľni sa nachádza rohová vaňa aj sprchovací kút /+ doplnkové podlahové kúrenie/, v obývacej izbe je krb. Dvere v byte sú dyhované v obložkových zárubniach, plastové okná s vonkajšími roletami elektricky ovládanými zvnútra jednotlivých miestností…
Byt má vlastné plynové vykurovanie Vaillant so zabudovaným zásobníkom na TÚV. Bytový dom s vlastným dvorom sa nachádza v slepej ulici. Možnosť dokúpiť a garáž vo dvore domu.
Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 200 € / mesiac.

Podrobné informácie

Vybavenie:

  • krb
  • plynový kotol
  • podlahové kúrenie
  • zabudované elektrospotrebiče