Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Naša realitná kancelária je stabilná a uznávaná spoločnosť na lokálnom trhu. Fungujeme nepretržite od roku 2003. Nami poskytované služby sa opierajú o dlhoročné skúsenosti, ktoré ako naši vážení klienti určite zaznamenáte a pocítite.

Je doslova umením realitného makléra zladiť dve zmluvné strany (predávajúcich a kupujúcich), častokrát s viacerými účastníkmi a zosynchronizovať ich so zainteresovanými subjektmi vstupujúcimi do procesov: právnik, banka, kataster, znalec, finančný poradca, geodet či stavebný úrad...


Častokrát sa tieto veci dejú pod časovým tlakom rôznych termínov, alebo pod tlakom na seba nadväzujúcich predajov nehnuteľností, preto pred tým, než sa do niečoho pustíte a "sadnete do vlaku ktorý sa rozbehne" neváhajte nám zavolať a poradiť sa.

Cieľ máme jasný: poskytnúť Vám profesionálne služby v realitnej oblasti a s maximálnou možnou ľahkosťou a vážnosťou zároveň, Vás previesť touto náročnou etapou. Ku každému obchodnému prípadu pristupujeme individuálne, podľa možností a potrieb zainteresovaných.

Kladieme dôraz na praktický a operatívny prístup so zámerom na výsledok. Môžete tak zhodiť to ťažké bremeno z Vašich pliec.

Primárne miesto našej pôsobnosti je Zvolen a okolie. Na spokojnosť s našimi službami sa tu môžete opýtať Vašich známych. Vieme, že najlepšou reklamou sú pre nás spokojní klienti, ktorí sa k nám radi vracajú.

Nebránime sa zmysluplnej spolupráci aj v iných regiónoch. Občas realitnému agentovi dobre padne takéto pracovné osvieženie mimo zabehnuté koľaje.

Stačí sa len ozvať a využiť možnosť bezplatnej telefonickej konzultácie, a v následnom kroku, na osobnom stretnutí v našej realitnej kancelárii, alebo priamo na obhliadke predmetnej nehnuteľnosti, si už rovno dohodneme postupnosť k Vášmu vytúženému výsledku.

S nami to dáte :-)